Konferencje naukowe

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Dziecko i prawo"

31 stycznia 2018

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i Wydział Administracji i Nauk Społecznych zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "DZIECKO I PRAWO". Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2018 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

czytaj całość…

Konferencja naukowa „Środki reakcji karnej na czyny zabronione”

29 stycznia 2018

Koło Naukowe Prawa Karnego działające przy Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Konferencji Naukowej pt. „Środki reakcji karnej na czyny zabronione”, która odbędzie się dnia 13 marca 2018 r. w Bibliotece Głównej UKW przy ul. K. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy.

czytaj całość…

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Język i prawo”

28 kwietnia 2017

Instytut Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej oraz Instytut Prawa, Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Język i prawo”, która odbędzie się dnia 15 maja 2017 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.  

czytaj całość…

„Prawo – Dziedzictwo – Sztuka”

06 grudnia 2016
czytaj całość

W dniach 30 listopada – 2 grudnia br. w Bydgoszczy odbył się Ogólnopolski Zjazd Przedstawicieli Katedr Kryminalistyki „Prawo – Dziedzictwo – Sztuka”. Organizatorem wydarzenia był Wydział Administracji i Nauk Społecznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Organizacja konferencji i towarzyszące jej wydarzenia były wynikiem współpracy z partnerem konferencji Muzeum Okręgowym im. Leona Wyczółkowskiego.

czytaj całość…

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Wydział Administracji i Nauk Społecznych,

ul. Ogińskiego 16, 85-092 Bydgoszcz, tel. 52 323 67 38