Promowanie przedsiębiorczości

• 06 grudnia 2016

W dniach 21 listopada i 1 grudnia 2016 r. na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych odbyły się spotkania w ramach akcji Promowanie przedsiębiorczości. W  cyklu spotkań wzięli udział studenci Administracji, Ekonomii oraz Informacji naukowej i bibliotekoznawstwa. Pani Justyna Ratajczak, pracownik Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, opowiedziała o tajnikach prowadzenia działalności gospodarczej.
„Prowadzenie własnej działalności gospodarczej nie wydaje się już takie trudne. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w spotkaniu. Pani Ratajczak zaprezentowała kilka przykładów firm, które rozpoczęły swoją działalność dzięki wsparciu Inkubatora. Stanowią dla mnie inspirację, dzięki temu wiem, że warto podążać za marzeniami”.
Studentka administracji II MU
„Decyzja o rozpoczęciu działalności gospodarczej jest trudna. Jednak spotkanie uświadomiło mi, że prowadzenie własnej działalności gospodarczej może być receptą na sukces”.
Student Administracji II MU
Kolejne spotkania dla studentów Socjologii oraz Ekonomii odbędą się 8 grudnia 2016 r.