Aktualności

Odbiór decyzji stypendialnych

05 grudnia 2017

Od poniedziałku do środy w Biurze Samorządu Studenckiego przy ul. Łużyckiej 21 (Akademik Atomek) można odebrać swoje negatywne decyzje dotyczące Stypendium Rektora 2017.

czytaj całość…

Spotkanie w IPAiZ z ekspertami KMPG

27 listopada 2017
czytaj całość

22 listopada Nasi Studenci mogli porozmawiać z pracownikami KPMG - firmy, która jest liderem instytucji audytowo-doradczych na świecie. Oprócz tego zapewnili nam takie atrakcje jak koło fortuny i interesujące wykłady z zakresu rachunkowości i podatków.

czytaj całość…

Wydziałowe spotkania i warsztaty wspierające studentów na rynku pracy

27 listopada 2017

Studia to przede wszystkim czas zdobywania wiedzy, kompetencji i umiejętności zgodnych z ich programem. Jednak, aby odnaleźć się na rynku pracy, móc na nim skutecznie konkurować, już w czasie studiów, a na pewno wraz ich ukończeniem, należy legitymować się dodatkowymi kompetencjami, jak też mieć perspektywę, gdzie można szukać swojej zawodowej drogi. Dlatego też na nasz Wydział nawiązał współpracę z Biurem Karier, firmą Atos Global Delivery Center Polska oraz Fundacją Stacja Motywacja.

czytaj całość…

Prezentacja projektu Legia Akademicka MON na UKW

24 listopada 2017

Siły Zbrojne zaprezentują 28 listopada br. nowo powstający projekt Ministerstwa Obrony Narodowej. Studenci Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego poznają najważniejsze informacje dot. Legii Akademickiej MON, a także będą mogli spróbować swoich sił na mobilnej strzelnicy.

czytaj całość…

Prezentacja serwisu książek i czasopism elektronicznych

15 listopada 2017

Dr hab. Zdzisław Gębołyś, prof. nadzw., Zakład Informacji Naukowej oraz Katedra Bibliologii i Informacji Naukowej zapraszają wszystkich Pracowników i Studentów UKW do wzięcia udziału w prezentacji serwisu książek i czasopism elektronicznych ibuk.pl. Prezentacja odbędzie się 5 grudnia 2017 roku, o godz. 9.30 w gmachu Biblioteki UKW, przy ul. Szymanowskiego 3, w Sali Pamięci Bydgoszczan (I piętro).

czytaj całość…

Nagrody Rektora dla nauczycieli akademickich

04 października 2017

Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, prof. dr hab. Jacek Woźny przyznał nauczycielom akademickim naszego Wydziału nagrody w dwóch kategoriach – za osiągnięcia naukowe uzyskane w 2016 roku, mające największy wpływ na ocenę parametryczną podstawowej jednostki organizacyjnej uczelni, oraz za uzyskanie stopnia naukowego.

 

czytaj całość…

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Wydział Administracji i Nauk Społecznych,

ul. Ogińskiego 16, 85-092 Bydgoszcz, tel. 52 323 67 38