Aktualności

Nasz student we władzach PSRP!

25 stycznia 2017
czytaj całość

Z przyjemnością informujemy, że Wojciech Sarnacki – student II roku studiów magisterskich na kierunku Administracja pełni funkcję Pełnomocnika Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej ds. studentów z niepełnosprawnością w kadencji 2017/2018. Serdecznie gratulujemy i składamy życzenia powodzenia w pracy na rzecz studentów niepełnosprawnych!

czytaj całość…

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Rodzina i Prawo"

28 marca 2017

W imieniu Dziekana Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Rodzina i Prawo" w dniach 4-5 kwietnia 2017 r. w auli Biblioteki Głównej przy ul. Szymanowskiego 3.

czytaj całość…

Rozstrzygnięcie Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych

28 marca 2017

Szanowni Nauczyciele
Wydział Administracji i Nauk Społecznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ma zaszczyt zaprosić uczniów wraz z nauczycielami na rozstrzygnięcie Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych, które odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2017 roku o godz. 10.00 w Auli A (2.40A) Biblioteki UKW przy ul. Szymanowskiego 3.

czytaj całość…

Uwaga studenci!

28 marca 2017

Uwaga studenci! Serdeczne zapraszamy studentów WAiNS na wykład otwarty pt. "Jak nie stać się przestępcą ani ofiarą przestępstwa", który odbędzie się 29.03.2017 r. w godzinach 11.00-12.30 w sali 12 (ul. Ogińskiego 16).
Podczas spotkania funkcjonariusz Służby Więziennej, pan Przemysław Stelmaszyk, opowie o funkcjonowaniu prawa karnego wykonawczego w praktyce. Po wykładzie zarezerwowano również czas na zadawanie pytań.

czytaj całość…

Wycieczka do Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy

24 marca 2017

We wtorek, 21 marca 2017 r. członkowie Koła Naukowego Prawa Karnego wraz z grupą studentów z kierunku administracja, uczestniczyli w wycieczce do Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Celem tej dydaktycznej wycieczki było przybliżenie codziennej  pracy policjantów, zapoznanie się z organizacją i funkcjonowaniem komendy policji na szczeblu wojewódzkim oraz zwiedzanie policyjnego laboratorium kryminalistycznego.

czytaj całość…

Konkurs o Nagrodę Przewodniczącego KNF za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego

08 marca 2017

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) ogłasza VI edycję konkursu o Nagrodę Przewodniczącego KNF za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego. Celem konkursu jest stymulowanie rozwoju polskiej nauki w zakresie rynku finansowego. Regulamin konkursu przewiduje nagrodę 15 tys. zł. Kapituła konkursu może także przyznać wyróżnienie w wysokości 5 tys. zł. Prace należy przesyłać do 16 sierpnia 2017 r.

Regulamin konkursu jest dostępnu na stronie

https://www.knf.gov.pl/aktualnosci/2012/konkurs.html.

czytaj całość…

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Wydział Administracji i Nauk Społecznych,

ul. Ogińskiego 16, 85-092 Bydgoszcz, tel. 52 323 67 38