Aktualności

Kino studenckie "Paragraf"

16 października 2017

Dziekan i Prodziekani zapraszają Studentów Wydziału Administracji i Nauk Społecznych na film Trójkąt bermudzki Wojciecha Wójcika. Projekcja filmu odbędzie się 24 października (wtorek) o godz. 18.00 w Auli przy ul. ks. J. Poniatowskiego 12.

czytaj całość…

Nagrody Rektora dla nauczycieli akademickich

04 października 2017

Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, prof. dr hab. Jacek Woźny przyznał nauczycielom akademickim naszego Wydziału nagrody w dwóch kategoriach – za osiągnięcia naukowe uzyskane w 2016 roku, mające największy wpływ na ocenę parametryczną podstawowej jednostki organizacyjnej uczelni, oraz za uzyskanie stopnia naukowego.

 

czytaj całość…

Spotkanie z przedstawicielami Biura Karier UKW

04 października 2017

 Serdecznie zapraszamy, szczególnie studentów ostatnich roczników studiów licencjackich oraz magisterskich Wydziału Administracji i Nauk Społecznych, na spotkanie z pracownikami Biura Karier, które odbędzie się 12 października 2017 r. (czwartek) o godz. 11.00 w auli Biblioteki UKW.

czytaj całość…

Życzenia na nowy rok akademicki 2017/2018

27 września 2017

Szanowni Państwo Studenci i Pracownicy Wydziału,

Czas wakacji dobiegł końca. Ufamy, że były one dla Państwa udane. Mamy nadzieję, że tak, jak śpiewa Sławomir Zapała, przeżyliście albo utrwaliliście „miłość w Zakopanem”, nawet gdy nie było to Zakopane, że niejedna z Was, drogie Panie, była „królową nocy”, a wielu z Was, drodzy Panowie, było „rycerzami”. Na pewno zdołaliście Państwo ze Zbigniewem Wodeckim „wrócić tam gdzie byliście”, bo tak „lubicie” albo odkryliście miejsca, o powrocie do których będziecie marzyli. Może z Ireną Jarocką „wypełnialiście po brzegi kawiarenki”, a z Wojciechem Gąssowskim oglądaliście „zielone wzgórza nad Soliną”, nawet gdy nie była to Solina. Zapewne wiele wspaniałych chwil przeżyliście Państwo nad Bałtykiem, za którego plażami, tak jak śpiewa Irena Santor, dziś Wasze „serca gryzie nostalgia”. Zapewne odwiedziliście także wiele atrakcyjnych miejsc poza granicami naszej Ojczyzny.

czytaj całość…

Rozstrzygnięto konkurs na najlepszego studenta i absolwenta WAiNS oraz na najlepszą pracę dyplomową w roku akademickim 2016/2017

14 września 2017

W konkursie na najlepszą pracę dyplomową w roku akademickim 2016/2017 zostały wyróżnione prace mgr Eweliny Gawin-Kanclerz Wykroczenia przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu w świetle aktualnych przepisów prawa oraz w perspektywie województwa kujawsko-pomorskiego w latach 2012–2016 (promotor dr hab. Radosław Krajewski, prof. nadzw.), mgr Joanny Kochowicz Krajowa Administracja Skarbowa integracją służb fiskalnych Rzeczypospolitej Polskiej (promotor dr hab. Zbigniew Bukowski, prof. nadzw.), mgr Agnieszki Zalewskiej Uprawnienia rodzicielskie pracownika-ojca (promotor dr hab. Janusz Wiśniewski, prof. nadzw.), mgr. Filipa Stawskiego – Neurobiologiczna koncepcja qualiów Rudolfo R. Llinása w kontekście wybranych problemów filozofii umysłu (promotor dr hab. Edwarda Gorzelańczyka, prof. nadzw.) oraz lic. Hanny Gaweł  Kurs e-learningowy w służbie biblioteki i informacji naukowej. Projekt kursu e-learningowego dla Biblioteki Głównej Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy (promotor ks. dr hab. Zdzisław Kropidłowski, prof. nadzw.)

 

czytaj całość…

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Wydział Administracji i Nauk Społecznych,

ul. Ogińskiego 16, 85-092 Bydgoszcz, tel. 52 323 67 38