Aktualności

Konferencja naukowa „Środki reakcji karnej na czyny zabronione”

30 stycznia 2018

Koło Naukowe Prawa Karnego działające przy Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Konferencji Naukowej pt. „Środki reakcji karnej na czyny zabronione”, która odbędzie się dnia 13 marca 2018 r. w Bibliotece Głównej UKW przy ul. K. Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy.

czytaj całość…

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Dziecko i prawo"

30 stycznia 2018

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i Wydział Administracji i Nauk Społecznych zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "DZIECKO I PRAWO". Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2018 r. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

czytaj całość…

Szkolenie z zakresu przeciwdziałania zagrożeniom korupcyjnym

19 stycznia 2018

Koło Naukowe Prawa Karnego zaprasza wszystkich studentów zainteresowanych tematyką przestępstw korupcyjnych na szkolenie dotyczące przeciwdziałania zagrożeniom korupcyjnym. W programie szkolenia przewidziano m.in.: omówienie prawnych aspektów wybranych przestępstw korupcyjnych, objaśnienie niekaralnych form korupcji (konflikt interesów, kumoterstwo, nepotyzm) oraz wskazanie sposobów postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną (urzędnika) w przypadku zetknięcia się z propozycją korupcyjną. Szkolenie poprowadzą funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Spotkanie odbędzie się 23 stycznia o godz. 12.00 w Auli Nova przy ul. Chodkiewicza 30.

czytaj całość…

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Wydział Administracji i Nauk Społecznych,

ul. Ogińskiego 16, 85-092 Bydgoszcz, tel. 52 323 67 38